OT Zawiercie

Oddział terenowy WORD w Zawierciu powstał w odpowiedzi na potrzeby lokalnej społeczności. Dzięki otwarciu oddziału egzamin na prawo jazdy będzie można zdawać bliżej miejsca zamieszkania. Mieszkańcy „jurajskiej” części województwa śląskiego oraz sąsiadujących powiatów z województw małopolskiego oraz świętokrzyskiego nie będą musieli dojeżdżać na egzamin kilkudziesięciu kilometrów, do ośrodków w Kielcach, Krakowie, Oświęcimiu czy Dąbrowie Górniczej.

WORD dzierżawi od Starostwa Powiatowego obiekt na który składa się część budynku, w którym funkcjonuje Biuro Obsługi Klienta oraz przeprowadzane są egzaminy teoretyczne oraz plac manewrowy. Oddział został w wyposażony w sprzęt komputerowy oraz pojazdy egzaminacyjne ze środków własnych Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Częstochowie. W ośrodku terenowym odbywają się egzaminy państwowe na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A oraz B1 i B. Więcej informacji nt. kategorii oraz pojazdów egzaminacyjnych można znaleźć w zakładce „Twój egzamin

Zapraszamy Państwa do kontaktu oraz umawiania egzaminów – bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta lub za pośrednictwem platformy info.car. Czas oczekiwana na egzamin do sprawdzenia TUTAJ.